Klubová výstava 30.09.2017

Klubová výstava sa konala v priestoroch rekreačného zariadenia Slnečné jazerá v Senci. Pozvanie posudzovať prijal rozhodca Tibor Havelka zo Slovenska, ktorý ostal verný svojej reputácii prísneho rozhodcu a kritickým okom zhodnotil prihlásených psov. Gratulujem víťazom a teším sa na ďalšie stretnutia v priateľskej atmosfére nášho klubu.

Osobitne by som sa chcela poďakovať Domke, Dominike, Ivetke, Ivanke, Milanovi a Mirovi za veľmi milé prekvapenie, ktoré mi pripravili. Nech toto slovo vyjadrí všetko to, čo som vám už povedala na výstave – ĎAKUJEM VÁM PRIATELIA! 
Zita

Výsledky

Pes, trieda mladých – VD1  Arcturus Wepwawet
Maj: Doubravka Olšáková, CZ

Pes, trieda stredná – V1, CAC, Klubový víťaz, BOS  Omar Czarcia farma
Maj: Peter Kerak, SK

Pes, trieda otvorená – VD1  Ares Teneo Manu
Maj: Dominika Ilenčíková, SK

Pes, trieda šampiónov – V1  Little Hope des Pandas des Terres Rouges
Maj: Ivana Černajová, CZ

Suky, trieda stredná – VD1  Amina Barba di Batelina
Maj: Dominika Kubatková, SK

Suky, trieda šampiónov – V1, CAC, Klubový víťaz, BOB  Touch of the Moonlight Elena
Maj: Lukácsné Csupor Bernadett, HU

Fotogalérie