Špeciálna výstava psov

06. októbra 2018, Mojmírovce
Posudzovateľ: Antje Sander, DE

V nádhernom parku kaštieľa v Mojmírovciach sa konala Špeciálna výstava psov. Pozvanie posudzovať prijala rozhodkyňa z Nemecka, Antje Sander, dlhoročná úspešná chovateľka landseerov.
Víťazom gratulujeme!

Psi, trieda dorastu

  1. ABDUL Tobi Miracle Star SPKP 410 9.1.2018 VN1

O: ANUBIS von den Lucky Giants M: DAFRA z Laderova
Maj.: Uhrová Iveta, SK

Psi, trieda mladých

  1. BAXLEY Carpathian Valley SPKP 392 17.5.2017 VD3

O: ARES Teneo manu M: CORY pod Svatou horou
Maj.: Krištof Aleš, CZ

  1. Fuerza Real DON DARIO SPKP 406 4.5.2017 V1,CAJC

O: Besitkas NO MORE ACE ZO PLAY M: Fuerza Real DONA CARISA
Maj.: Vravúšková, Dominika, SK

  1. TOMAS Zakatek Berna PKR.II – xxxxxx 2.1.2018 V2

O: JORAY des Elfes du Paradis d´Elyot M: XENA Czarcia Farma
Maj.: Markuljak Ján, SK

Psi, trieda stredná

  1. NERO vom Kranenburger bruch VDH/VLD 3162-17 4.1.2017 Nedostavil sa

O: JONATHAN von Moyland M: ISA MAYA vom Kranenburger Bruch
Maj.: Cepková Renáta, CZ

  1. ROY vom Libris Hort MET/Land 77/17 28.11.2016 V1,CAC

O: Ohped Dal UMBLE URMEL URMI M: Ohped Dal IBOLYA VIOLET Víťaz ŠVP,BOB
Maj.: Karacs Lajos, HU

Psi, trieda otvorená

  1. ARCTURUS Wepwawet CMKU/LS/782/16 27.10.2016 VD1

O: HADDOCK du Castel de Warluis M: CLAUDIA z Hory Blaník
Maj.: Olsáková Doubravka, CZ

  1. ARES Teneo manu SPKP 361 5.4.2015 VD2

O: AARON vom Libris Hort M: CELINE Vinná perla
Maj.: Ilenčíková, Dominika, SK

Psi, trieda šampiónov

  1. LITTLE HOPE des Pandas des Terres Rouges SPKP 363 6.1.2015 V1,CAC

O: FALCO vom Siegblick M: FAUN du Domaine des Pins d´ Aurecanie
Maj.: Černajová Ivana, SK

Suky, trieda mladší dorast

  1. Daien Milword CMKU/LS/856/18 05.05.2018 VN1

O: Pearl of Csillahill ADONISZ M: Aeimi Milword Najlepšie šteňa
Maj.: Lukácsné Csupor Bernadett, HU

  1. ODILE vom Köllerhof VDH/VLD 3364-18 14.4.2018 Nedostavil sa

O: Borgmosegaards BACARDI M: LOURANI vom Köllerhof
Maj.: Kerak Peter, SK

Suky, trieda dorastu

  1. AFRA Tobi Miracle Star SPKP 414 9.1.2018 VN1

O: ANUBIS von den Lucky Giants M: DAFRA z Laderova Najlepší dorast
Maj.: Uhrová Iveta, SK

Suky, trieda mladých

  1. BRIXIE Carpathian Valley SPKP 395 17.5.2017 V1, CAJC

O: ARES Teneo manu M: CORY pod Svatou horou Najlepší mladý
Maj.: Šedivá Jana, CZ

Suky, trieda stredná

  1. BONNIE von Lossburg VDH/VLD 3210-17 2.5.2017 Nedostavil sa

O: BREGO vom Hof Buchenloo M: ASCADA von Granegg
Maj.: Silzle Siglinde, DE

Suky, trieda otvorená

  1. A-BRITA z Aresibo PKR.II-xxxxxx 29.5.2012 VD2

O: NEMUNAS Grafika M: HERMIONA u Zrodel Wisly
Maj.: Juríková Emília, SK

  1. ELZA Cortorea SPKP 358 11.2.2014 V1,CAC

O: JETHRO vom Nebelwald M: FELICITAS vom Petersberg
Maj.: Kerak Peter, SK

Suky, trieda šampiónov

  1. AMINA Barba di Batelina SPKP 370 16.11.2015 V2,ResCAC

O: KARLO v. Münchner Land M: ESHLEY Alvemia
Maj.: Vravúšková Dominika, SK

  1. CORY pod Svatou Horou SPKP 362 29.11.2013 V3

O: ARUN z Laderova M: ASTA Osada
Maj: Černajová Ivana, SK

  1. DAFRA z Laderova SPKP 360 2.9.2014 V1,CAC

O: ARUN z Laderova M: CSILLA vom Libris Hort Víťaz ŠVP, BOS
Maj: Uhrová Iveta, SK