Česť jej pamiatke!

Catherine Carpathian valley
22. február 2019 – 7. jún 2024.

Cathie bol žiaľ dopriaty len krátky život, keď počas druhej gravidity u nej prepukla skrytá zákerná choroba, ale o to viac bol naplnený. Catherine patrí medzi najúspešnejšie sučky slovenského chovu. Ako interšampiónka, multišampiónka rôznych krajín, klubová šampiónka aj úspešná absolventka skúšok z vodných prác sa navždy zapísala do histórie nášho klubu ako aj celkovo do histórie plemena landseer. Najväčším a nezabudnuteľným prínosom ale zostane pre svoju chovateľku a majiteľku Ivanku. Na každej akcii sme ich mohli vidieť ako si to spoločne s radosťou užívajú. Sledovali sme ako sa navzájom učia a neustále posúvajú vpred. Tvorili super dvojku. Cathie zanechala Ivanke veľa skúseností a vedomostí z kynológie a chovateľstva, ktoré bude môcť do budúcna zúročovať ďalej.    

Catherine navždy zostaneš v našich srdciach.

parte catherine

Fotogalérie